Thursday, 2 April 2015

Bota e Yjeve

Këngëtari i ri çan €uro me tallava (FOTO / VIDEO)

Këngëtari i ri çan €uro me tallava (FOTO / VIDEO)

Bernard Drevinja, një këngëtar ri i, ka postuar foto duke numëruar paratë e fituara duke kënduar këngë tallava. Në stilin e Medës, Bernardi i këndon dashurisë, vuajtjes, pikëllimit pashpresës e… Lexo më gjërësisht.. »
Biografia e Albërie Hadërgjonaj

Biografia e Albërie Hadërgjonaj

Vendlindja: Deçan Mosha: 39 Vjeç Ditëlindja: 15 Shtator 1975 Shenja e Horoskopit: Virgjeresha Alberie Hadergjonaj është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur. E kush nuk e mban mend… Lexo më gjërësisht.. »
Turp çfarë përgjigje jep Arian Çani ne nje interviste (VIDEO)

Turp çfarë përgjigje jep Arian Çani ne nje interviste (VIDEO)

Cfare kishte bere Arian Cani po të kishte edhe 5 min. jete? Turp per te çfare pergjigje ka dhene! Falenderona me 1 Like! dhe lexo pjesën vazhduese…
Bleona Qereti : Dua burrë Shqiptar dhe thot se … (VIDEO)

Bleona Qereti : Dua burrë Shqiptar dhe thot se … (VIDEO)

Bleona Qereti : Dua burrë Shqiptar dhe thot se … (VIDEO) Falenderona me 1 Like! dhe lexo pjesën vazhduese…
Aktorja Yllka Gashi: A s’ju vjen marre me postu sene të shtrejta a, dikush vdes për bukë

Aktorja Yllka Gashi: A s’ju vjen marre me postu sene të shtrejta a, dikush vdes për bukë

Aktorja Yllka Gashi ka shprehur mllefin e saj për publikimet e rrobave dhe lukseve nga ana e njerëzve në Facebook. Ajo ka shkruar se kjo nuk duhet të ndodhë sidomos… Lexo më gjërësisht.. »
Iggy Azalea dhe Rita Ora puthen ne skene (VIDEO)

Iggy Azalea dhe Rita Ora puthen ne skene (VIDEO)

Ermalin e mërzit djali i vet, ja çfarë i tha!

Ermalin e mërzit djali i vet, ja çfarë i tha!

Këngëtari Ermal Fezjullahu është vazhdimisht nëpër koncerte e ka pas vetes një karrierë shumë të bujshme, por duket se këtë sukses të këngëtarit po e pësojnë fëmijët, për shkak të… Lexo më gjërësisht.. »
Njoftohuni me kumanovaren, të fejuarën e Sinan Hoxhës (FOTO)

Njoftohuni me kumanovaren, të fejuarën e Sinan Hoxhës (FOTO)

Sinan Hoxha mund të këtë pritur gjatë për t’u fejuar, por ja që si duket ja ka vlejtur kjo pritje, pasi që e fejuara e tij është shumë seksi. Andrra… Lexo më gjërësisht.. »
Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)
Meda prezanton gruan e ti teper te bukur (Video)

Meda prezanton gruan e ti teper te bukur (Video)

Mehedin Pergjegjaj – Meda ka prezantuar shtepine e tij te madhe dhe te bukur. Ne emisionin ‘Shtepite e bukura te Kosoves’ ne RTV21, ai ka zbuluar per publikun shtepine e… Lexo më gjërësisht.. »